Download CS 1.6 » CS 1.6 Macedonia Edition
Преземи CS 1.6 Macedonia Edition
Download CS 1.6 Macedonia Edition
logotip

CS 1.6 Macedonia Edition


Rating: 4.1/5 (17 votes)

Counter-Strike
Download CS 1.6 Macedonia Edition
Download CS 1.6 Macedonia Edition      Download Counter Strike 1.6 Macedonia Edition

Downloaded: 1667

Receive email when new versions come out!Денеска ви претставуваме сосема ново издание на играта и ви дозволуваме преземете CS 1.6 Macedonia Edition — неверојатна верзија која е дизајнирана специјално за жителите на Македонија. Полн е со прекрасни ажурирања и подобрувања, па дури и ако не сте од таму, сепак треба да размислите да го пробате. Можете безбедно да преземете CS 1.6 преку директна врска или торент датотека, првата опција е најбрза, а втората е за корисниците на uTorrent.

Сега да разговараме повеќе за CS 1.6 Macedonia Edition. Уште од првото лансирање сме пречекани со одличен нов дизајн на менито на играта: неверојатна слика во позадина со македонско знаме, убава шема на бои и национална музика во ремикс. Одличен почеток, но време е да ја проверите играта и да внесете сервер. Овде веднаш гледаме дека сите текстури на картата овде се нови и во HD формат. Тие изгледаат неверојатно и графиката е одлична поради тоа. HUD и радарот се исто така нови и изгледаат фантастично.
Но, најважната причина за преземање на CS 1.6 Macedonia Edition е веројатно новиот сет на модели на играчи кои изгледаат одлично, но имаат и многу уникатна карактеристика: кога правите удар со глава, главата на непријателот буквално експлодира на парчиња. Тоа изгледа навистина епско и ќе ви се допадне да го видите. Подобрени се и кожите од оружјето, додека тоа се истите пиштоли, текстурите се подобрени и затоа изгледаат многу подобро од оригиналните.

Исто така, важно е да се знае дека овој CS е базиран на најновата верзија 9211 и ги има сите негови неверојатни карактеристики: аватарите се тука, таблата со резултати прикажува HP и пари, има обоена конзола, брзината на преземање ресурси е многу висока и многу други интересни работи. Вклучени се ботови за да можете да играте офлајн ако сакате. Но, за потребите на интернет има прелистувач каде што е лесно да се најде сервер за играње. Во меѓувреме, моќната заштита осигурува дека вашиот клиент на играта ќе остане целосно заштитен од какви било закани.

CS 1.6 Macedonia EditionCS 1.6 Macedonia EditionCS 1.6 Macedonia EditionCS 1.6 Macedonia EditionCS 1.6 Macedonia EditionCS 1.6 Macedonia EditionCS 1.6 Macedonia EditionCS 1.6 Macedonia Edition

Features:
  • Македонија дизајн и атмосфера
  • HD текстури на карти
  • Најнова изградба 9211
  • Нови модели на играчи со експлодирачки глави
  • Аватари, HP и пари на семафорот
  • Моќна заштита
  • Нов радар и HUD
  • Вклучени се ботови

Download CS 1.6 Macedonia Edition with Bots

Download CS 1.6 Macedonia Edition Download Counter Strike 1.6 Macedonia Edition

Downloaded: 1667


We also recommend:
Comments
Rm200011 2024-04-10 10:09:31
Albania pls

[Reply]
↑ 0 ↓
Alexandar 2023-12-02 16:17:13
Dobar mod ama ne mi se sviga skinovi te toa ke sredam preko modovi !

[Reply]
↑ -1 ↓
Kire744 2023-06-29 12:38:32
Zakon!!!!!  :)

[Reply]
↑ +3 ↓

Pages: [1]
 

Leave a commentYour name:

Comment:


© 2015-2024 Down-cs.su